| Al3xAl3x a întrebat:

De la un timp nu imi mai arata dimensiunea fisierelor cand duc cursorul pe ele! Cum pot face sa imi dea din nou dimensiunea fisierului doar mutand cursorul pe el? Raspundeti numai daca stiti!

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Incearca asa: deschizi My Computer, mergi la Tools, Folder Options, tab-ul View, si cauta in lista "Show pop-up description for folder and desktop items". Daca este debifat, bifeaza-l.

1 răspuns:
| FlorinTia a răspuns:

Dai odata clik cu mausul undeva pe desktop, dar pe nici un fisier, iar apoi duci mausul pe fisierul dorit si iti va arata detaliile fisierului dorit.