| ed23tm a întrebat:

De multe ori cand incerc sa sterg un fisier imi zice: ``the file is open in another program, close the program and try again``.
Ce pot face ca sa sters fisierele?

4 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Închide toate programele, dă un restart şi după aceea poţi să le ştergi.
Ţi-a rămas deschis programul cu care ai deschis fişierul şi nu îţi apare pe desktop ca fiind deschis.

| Kaname a răspuns:

Acel fisier e folosit de un program.Inchide programul sau daca nu stii ce program da un rastart la calculator si merge happy

| adutza12 a răspuns:

Si mie imi apare adesea, eu le sterg a doua zi sau dupa restartez calculatorul.

| multimoak a răspuns:

Si mie mi se intampla. Singura solutie pe care am descoperit-o este sa-mi resetez calculatorul.