| esperar a întrebat:

Am download un fisier de pe internet, i-am dat cancel cam pe la jumate si cand vreau sa il sterg imi zice : Cannot delete ( numele fisierului ) : It is being used by another person or programs.
Close any programs that might be using the file and try again.
Cum pot sa il sterg? Va rog... Help!

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Inchide browserul (firefox, internet explorer). Daca nu merge nici dupa aia, fa un restart.

| KoWalSky a răspuns:

Da restart la calculator apoi stergel
sau intra in tools=>downloads click dreapta pe ce ai downloadat=>remove

| Contrast a răspuns:

Vezi daca nu e deschis fisierul cand vrei sa-l stergi, inchide-l si reincarca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai :
1 Inchide browseru (firefox, internet explorer)
2 Sau dai restart la PC
3 sau instaleza unlocker. trebuie sa mearga o varianta asa ca da-mi si mie o fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand ai calculator daca e vechi dul la reparat daca e nou schimbal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa ctrl+alt+del si inchide procesul (numele fisierului) sau inchide programul care utilizeaza fisierul

| esperar explică:

Am sters si din tools de la download tot ce am avut, am dat restart la PC, am inchis browserele ...si tot la fel face

| TimpLiber a răspuns:

Asteapta sa se incarce, apoi sterge-l!