| KoBrAVaSaluta a întrebat:

De multe ori cand joc ceva jocul se da jos si ma da pe desktop.Si nu ar fi asa enervant daca nu as juca fifa, unde de fiecare data cand dai jocul in bara da connection lost...Va rog spuneti-mi cum sa scap de problema asta...

2 răspunsuri:
| Maryann a răspuns:

Depinde de calculator
de sistem de operare sunt multe chestii care pot influentza de la ce ai in calculator adica parte harwere pana la softwere

| Maryann a răspuns:

Acum intrebarea mea este iti face asa de cand ai instalat jocul sau mai tarziu dupa cateva zile in care te-ai mai jucat
da-mi un pm