| crisssexee a întrebat:

De multe ori ma intrebam, cum sa/ti faci un sait, de ce ai nevoie?

7 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Vrei sa zici site...
Si intrebarea a mai fost pusa de multe ori laughing
Ai nevoie de notepad big grin

| jocuri888 a răspuns:

Laura ai gresit putin tongue a zis corect in limba romana e corect spus sait asa se traduce asa se scrie

| jocuri888 a răspuns:

Ca sa argumentez raspunsul mai adaug
wikipedia zice ca "site" e in limba engleza si ca in limba romana corect e "sit" dar majoritatea ziarelor si "site-urilor" artistilor folosesc termenul sait exemplu:Fara Zahar - Sait oficial, PARAZITII.ro - Sait neoficial etc. concluzie termenul este incorect pentru ca nu exista in dictionar dar intr-un fel este corect pentru ca este folosit in Romania concluzie fiecare zice cum vrea sit, site, sait tongue

| KellyGreen a răspuns:

Vrei sa iti faci un site cand nici macar nu sti sa scrii corect?

| Dan a răspuns:

Sa te bucuri de el! laughing

| sdfgsdf a răspuns:

Pai, Cunostinte in: Html, PhP, Js, Css, iti mai trebuie un Host si eventaul un domeniu! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De idei si de Blogger, care este simplu de utilizat https://www.google.com/......NewAccount