| Annitu a întrebat:

De o săptămână (aproximativ) nu mi se mai vede avatarul la mess'(pe niciun id) şi nici eu nu văd unele avatare. De exemplu, din 40 online, se văd doar 10. De la ce e? Şi cum pot rezolva "problema"?

Mulţumeschappy!

Răspuns Câştigător
| BlackAngel a răspuns:

Si eu sunt la fel
E problema de la Yahoo nu de la noi

7 răspunsuri:
| Annitu explică:

@DonBaxter,credeam că e vreo problemă la mine.Mersi!

@Alinu,realizezi că nu puneam întrebarea dacă nu încercam să-mi pun avatar, nu?raised eyebrowshai, pa!

:*

| Annitu explică:

@DonBaxter,mersi şi eu!:*

| BlackAngel a răspuns:

@AnNiTu nu ai pentru ma bucur ca te-am putut ajuta...Ms de funda!

| Andradaaaa a răspuns:

Si mie tot asa imi arata x( x(x(

| Andradaaaa a răspuns:

Si mie tot asa imi arata si mi-am schimbat messengeru...cu 11 beta.si imi arata avatarele :d

| mucificatorul a răspuns:

Pune si tu o poza

simplu...nu?