| DeniiiD a întrebat:

As avea o intrebare. Si in lista voastra de messenger e criza de avatare?laughing. Adica de la o vreme din 50 de pers online abia daca vad avatarul la 10 din ele. Sa fie o problema de la yahoo? Mersi >:d

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Chiar si eu am avut problema asta
Si am hotarat sa instalex messenger 11 si merg toate perfect
Descarca de aici http://en.softonic.com/s/yahoo-messenger-11
Sa vezi ca toate merg dupa aia
funda?

pa, pa

9 răspunsuri:
| JuLien a răspuns:

Eu vad avatarul tuturor.nu stiu care poate sa fie problema la tinehappy

| Shopiaalin a răspuns:

Si la mine este exact aceeasi chestiesad

| Onutsu a răspuns:

Asa apare si la mine, nu apar avatarele, foarte rar, nu stiu din ce cauza cred ca de la yahoo sau flash player...

| mihaella00elena a răspuns:

Cu siguranta de la yahoo.asteptam sa re rezolve problema cat mai repedehappy

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună! Am deja o săptămână şi ceva de când nu văd avatarele decât la câţiva! Bănuiesc că e o problemă de la yahoo care sper eu să o rezolve mai repede! Nimic nu e de la tine!

Pa-pa!

| BiwCupcake a răspuns:

Si la mine e crizaa de avv`uri broken heart

[rolling on the floor]

| CossMii a răspuns:

Buna! Si eu am oservat ca de la un timp vorba ta din 50 dfe persoane online doar 10-15 e vad avatarul.Probabil ca asa cum au spus si ceilalti este de la yahoo. Daca gasesti vreo modalitate de a rezolva sa imi spui si miewinking

| Mystique a răspuns:

Am observat si eu asta.laughing Si asta mi-au zis si mie prietenii ca nu imi vad avatarul.:/ dar nu stiu care e motivul, probabil de la yahoo.sa speram ca o sa se rezolve in curand happy

| Amalia_9679 a răspuns:

Si la mine e la felstraight face