| sodobar a întrebat:

De pe ce site-uri pot sa descarc jocuri pentru android in afara de market (am samsung galaxy mini)gen:fifa 12, pes12, gta san andreas, gta vice city, nfs?

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Ah, Galaxy Mini... jaful cu ecran facut din 2 pixeli. Se iau de pe market, iti ajunge ce gasesti acolo iar daca gasesti pe market o aplicatie care e prea avansata pentru Mini (gen Calculator sau vreun Wallpaper) recomand sa il arunci pe geam, sa iei un Nokia X1 impreuna cu un Evolio Evotab 2 si viata ta va fi mult mai buna.winking

| sodobar explică (pentru CapitanuSemafor):

Probabil ca ai gresit numele telefonului ca daca dai pe google Nokia X1 gasesti o panarama de telefon la 100 lei,plus ca nu ma intereseaza parerea ta despre telefonul meu, mie mi se pare bun plus ca te-am intrebat doar daca stii site-uri de unde sa descarc aplicatii, jocuri in afara de market.