| sofii a întrebat:

De unde aflu ce placa de sunet am? Urgent ofer funda

1 răspuns:
| MitroKta a răspuns:

Descarca programelul asta everest îi zice de aici http://www.softpedia.com/......30373.html
vezi pe pagina mai jos in dreapta „softpedia secure download (ro)"
il descari il instalezi si iti spune tot despre calculator
Vezi cand deschizi kitul de instalare iti apare o fereastra alegi „Run" si apoialegi limba romana apoi iar fereastra alegi inainte
apoi iar o fereastra alegi accept conditiile apoi iar inainte de vreo cateva ori pana la instaleaza dai terminare si gata l-ai instalat
ti se deschide alegi icon-ul multimedia apoi alegi de acolo audio pci si iti arata numele placii de sunet.
Asta e tot. Bafta