| sofii a întrebat:

De unde aflu ce placa de sunet am?

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Start - Programs - Szstem Tools - System Informations - Components - Multimedia - Sound Device

| bOse a răspuns:

Start>run>dxdiag>sound1

| asdD a răspuns:

Uita-te
pe cutia de la calculator acolo unde ai cd de la placa video -sunet
etc
si acolo scrie
sau te mia poti uita asa
start>control panel>si nu dai lla difuzor mai i ceva
la mine ii relatek hd sound nu stiu cum si aia ii placa ta de sunet
funda?

| lafamiliaa a răspuns:

Intri in Start/Control Panel/Sound Speech, and audio devices/Sound And Audio Devices/si sus acolo e o goarna de aia si in dreptu ei scrie ce placa audio ai.

| Milkyyy a răspuns:

Start - programs - accessories - system tools - system information si dupa la components - sound device.