| Blue Eyes a întrebat:

De unde as putea cumpara casti pentru telefon(samsung E2510)?

Răspuns Câştigător
| Ralucutsa a răspuns:

Conteaza la ce firma esti
Vodafone, Cosmote, Orange
Mergi la Shop-uri si intrebi de casti de telefoane.De acolo mi-am luat si eu incarcator nou
Funda?

3 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

De la orice magazin de firma (daca au...ca de exemplu si mie mi-au trebuit casti de Samsung si am cautat o luna in oras)

| Nic0L a răspuns:

De la orice orange shoptongue.

| Yuuki_5557 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon ca si al tau.
Ai primit casti cand l-ai cumparat? Daca nu mergi la magazinul de la care l-ai cumparat. Daca ai primit si le-ai stricat sau le-ai pierdut, etc mergi la magazinul de unde l-ai cumparat si iti poti cumpara altele