| ღmrsღCєsarionღ a întrebat:

Heeya big grin.
As vrea sa-mi iau un telefon, si nu stiu care e mai bun :
Samsung e2510 sau Samsung S3100?

Răspuns Câştigător
| Ralucutza15 a răspuns:

Toate telefoanele au calitatile si aplicatiile lor.Acum depunde de de tine.Nu le poti compara.Alege-l pe cel care "iti face cu ochiul"winking

| ღmrsღCєsarionღ explică (pentru Ralucutza15):

Hmmm.
Îmi place cum gandestiwinking
Mersi :*

| Ralucutza15 a răspuns (pentru ღmrsღCєsarionღ):

Multumesc,si nu ai pentru ce. Daca mai ai nevoie de ajutor sa-mi spui :*

5 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Ia-l pe Samsung s3100, arata parca mai misto decat celalalt, si are edge[ceva la net, ce n-are si celalalt, merge mai repede, cred].A avut si o colega.Nu-i nu stiu ce, dar mie imi place mai multwinking

| Claudiuuu92 a răspuns:

Salut, te'as sfatui sa iei Nokia,, nu conteaza de care, important este ca sunt cele mai bune telefoane plus ca sunt rezistente si tin mult bateria.

| Degeaba a răspuns:

Sti ceva alegeti telefonul care iti place tie cel mai multwinking