| Andreiqwe a întrebat:

De unde as putea downloada Driver Magician, care sa mearga? findca nu am instalata placa video si nu ma pricep cum sa downloadez.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un fel de porcării de genul ăsta.Astfel de programe n fac nimic altceva decât să caute într-o bază a lor de date de multe ori expirată, în sensul ca versiunile de drivere nu sunt actualizate driverul ce și tu îl poți instala la fel ca orice aplicație.
Driverii îi găsești pe site-ul producătorilor plăcii tale video.
daca spuneai ce placă video ai știam de ude să îti dau sursa de download.
Succes

| Jipa95 a răspuns:

Salut! il poti descarca de aici : http://www.drivermagician.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe site-ul oficial al producatorului.
Sau incearca cu Driver genius. Dupa ce a scanat driverele, cauti pe google si dai download.

| AlexandruRares a răspuns:

Iti recomand Driver checker
Driver magician e mai mult fake, de fapt functioneaza dar e greu sa ii gasesti serial. iti dau eu driver checker cu tot cu serial
https://mega.co.nz/#F! nFtwyRhL! _VHkPhVdWgV7O9aymX1eFg