| AnonimusGate a întrebat:

De unde as putea lu cea mai recenta vresiune de device pentru placa video Nividia GeForce 8400 GS windows XP

Funda

Răspuns Câştigător
| AlexandruTeodor a răspuns:

Http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/66698/en-us ( XP x32 ( x86 ) bit SAU http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/66700/en-us ( 64 bit). Ca sa afli ce versiune de Windows ai, click dreapta pe My Computer si dai Properties. Toate cele bune, Romann123.

1 răspuns:
| AlinNxD a răspuns:

De pe site-u lor, ultimul update din cate stiu este unul beta