| georgica29 a întrebat:

De unde as putea sa cumpar o camera web mai buna dar mai ieftina caci la mall este cam 100 de ron dar sa aiba si microfon

Răspuns Câştigător
| cd92 a răspuns:

Iti recomand asa ceva http://www.emag.ro/......YFC-00004, 1.3mpx si are si microfon

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Din hipermarketuri ca Billa, Real, Kaufland, Carrefour, Metro.Sigur are. Una dintre cele mai bune marci este Philips.

| M4RK a răspuns:

Din flanco, altex...de la 100 lei in sus este cea mai eftina

| aragon18 a răspuns:

Carrefour, metro. eu mi-am luat camera web din carrefour si am dat 50 ron pe ea big grin

| nelyjoly a răspuns:

Ieftin si bun niciodata.,.,.,.,.,., si sa aiba si microfon,.,.,.,.,.,. de 2 lei

| qLoveSmileღ a răspuns:

Pfff, pacat ca ai dat deja funda :) Eu am gasit camera webb + microfon = 29 ron :) http://www.thegift.ro/usb-mania-c-23_72/camera-web-cu-microfon-p-1190. De ce sa dai 90 lei cand poti da 29 ron? Pacat, pacat... P. S : Alta data nu te mai grabi

Pa-pa :-h

| danutza a răspuns:

Prin magazinele de specializare pentru calculatoare au o mare varietate de cam web

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 RON=1 milion lei veki...pai cam atat costa un web...adica eu n`am mai vazut mai ieftin!straight face.

Si ti-as sugera sa iti iei dinasta, ca alea mai ieftine dupa nici o luna risti sa te vezi alb-negru.desi webu` e color(asta in cel mai bun caz!). happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la carefour ieftine si bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din carrefor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nr de tel 0724265527 elena pentru camera web night vision cu microfon 50 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa imi cumpar tot asa buna si ieftina, dar nu le poti gasi pe amandoua.

| florepet2006 a răspuns:

Camera web A4Tech PK-636MA