| dany11079 a întrebat:

De unde descarc gratis windous embedde 6.0, si cum il pun pe stick pentru a-l instala pe un mini netbook chinezesc, cum ii dau restart?

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Cu burn tool trebuie sa desfaci capacu de la baterie faci o punte cu o sarma unde are un loc pe placa unde nu e pus un intrerupator trebuie sa descarci windows conectezi prin usb -usb minibook la pc si instalezi de pe calc pe book cu burn tool spor la treaba eu am reusit cu al meu

| dany11079 explică (pentru shannygelu):

De pe ce sit descarc windows, trebuie salvat intai pe pc? cu sarma pe ce fac puntea si cum te rog spune-mi mai detaliat.mersi fain.

| trolololo a răspuns (pentru dany11079):

De aici il descarci:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=14226

Daca mai aștepți putin, îl testez în mașină virtuala sa vad da merge.

Ce specificații are netbook-ul?

| shannygelu a răspuns (pentru dany11079):

Cauta pe youtube mai bine ca o sa gasesti iar de instalat trebuie instalat de pe un laptop pe notebook prin cablu cu mufe usb tata -tata