| dantiberiu a întrebat:

De unde iau drivele si programele esentiale pentru calculator pentru windows 7?

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Windows 7 are marea majoritate a driverelor deci s-ar putea sa nu iti mai trebuiasca, singurul drivere pe care la mine nu l -a instalat a fost cel de video, dar la primul update facut a gasit si acel driver pe care l-a instalat.
Pentru tutoriale despre Pc-uri ai aici un site: http://www.tutorialepc.ro

| sti a răspuns:

Programele esentiale le gasesti pe www.idownload.ro

| vladix a răspuns:

Http://www.pasionat.info/drivere-pentru-windows-7/ aici gasesti exact ce iti trebuie. Bafta!

| Sadd a răspuns:

Le gaseste singur driverele daca il lasi sa faca update