| afrodita3333 a întrebat:

De unde iau jocuri gratis pentru telefon cu adroid care sa nu necesite internetul? Am incercat sa instalez cateva si toate imi cereau internet sad

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea ai cum fara net.Doar sa iti transfere vreun prieten de pe telefonul lui.

| NGheorghe a răspuns:

Pai tu nu ti-ai creat o retea ad-hoc dar mi-ai dat funda, cum asa?

| elisa820 a răspuns:

Poti incerca pentru jocuri si aplicati GooglePlay! Cateva jocuri de pe site necesita internet!

| adrili10 a răspuns:

Eu descarc jocuri pe telefonul meu fara android de pe www.waptrik.ro direct de pe telefon unele sunt gratis unele sunt de platit. FUNDA.

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Nu ai cum fara internet. Du-te pe la un prieten roaga-l pe el sa iti trimita un joc sau du-te la cineva care are wireles si in felul asta intri pe net si iti iei jocul dorit

| Skumpete a răspuns:

Ai incercat de pe GooglePLay

| acergeorge a răspuns:

Pe android market

| rumble123 a răspuns:

Ma, astia de ati raspuns, voi aveti telefoane? cum sa nu existe jocuri care cer net ma? doar alea mari pentru update cer net, gen real fotbal manager sau real racing etc... afrodito poti lua jocuri de pe android-mob, android-core sau mobilio, eu de aici le iau si nu cere niciun joc internet (in afara de alea mai mari)

| rumble123 a răspuns:

Dar iti trebuie cablu de date altfel chiar nu ai cumwinking

| afrodita3333 explică (pentru rumble123):

Am cablu si am si bluetooth pentru pc.Pot sa le iau prin bluetooth?