| jecamyme a întrebat:

De unde pot cumpara un receiver digi cu cartela online

Răspuns Câştigător
| chelie91ptm a răspuns:

Pai suna la ei, asa am luat si eu 2 cartele. Suna la digi si in 2 saptamani o sa le ai

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te indrum sa cumperi receiver-ul doar de la una dintre sediile firmei in mod personal, asta daca ai 18 ani impliniti.
Receiverul se da in custotie pe baza unui contract ori cumparat, la fata locului primesti indicatii suplimentare, garantie etc.
pentru aspectul acesta iti recomand sa apelezi la unul dintre sediile RDS, AKTA si alte firme cu care au contracte in mod direct.
De pe internet ocazional poti cumpara unul defect iar plimbarile pe la politie si autoritati pentru recuperarea pagubei te costa cat unul nou plus timp pierdut.