| LuisEdward a întrebat:

De unde pot descarca bluetooth pentru pc gratis si sa mearga fundita

Răspuns Câştigător
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna :*. N u cred ca merge downaldat de pe net. Am si eu bluetooth pentru si ideea e ca tie iti trebuie un fel de stick care ti`l da cand il comperi de la magazin.Pe net iti da doar programul si nu o sa poti sa trimiti fara acel stick.
Eu am dat 30 de lei p ebluetooht`ul mew si nu mi se pare scump. Cel mai bine cred ca ar trebui sa-ti cumperi si tu unul.
Sper ca te-am ajutatbig grin

3 răspunsuri:
| Petre a răspuns:

Nu poti descarca bluetooth GRATIS pe calculator. Iti trebuie un stick ca asta: http://www.totalmarket.ro/popup_image.php?pID=5889

| azada a răspuns:

Driver. Easy. 2. 1. 1

| 787774556985471235896458778814528796325418956 a răspuns:

Eu cred ca nu poti sa il downloadez de pe net.happy.dar poti cumpara un stic care costa 30lei.mie nu mi se pare orea scump. Sper ca vam ajutat putin.Mi-am dat parerea
happylaughing