| NykOleta_4479 a întrebat:

De unde pot descarca si eu power pointu? Dar sa mearga...ca am mai incercat si nu a mers.[PLs help me]

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Sau de aici: http://www.openoffice.org/
Are ceva similar cu Power Point din MS office

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Power pointu? Pe asta il descarci de acolo de unde ai invatat limba romana... Hai da stupid...

| babygirlƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ a răspuns:

Il poti descarca de aici: http://www.microsoft.com/......tails.aspx mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna in primul rand power pointu nu se instaleaza singur el se instaleaza cand downloadezi programul office facut de microsoft ti-as putea da un site de unde sa iei ce office vrei u 1998 2003 2007 si 2010 dar nu cred ca am voie sa postez un site asa caci caua pe ne office download postat de ovidiuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca am voie sa postez asa ca-ti dau site-urile;) www.myfilm.ro si te duci la programe sau www.bestlzone.com si te duci tot la programe si-l iei usor dp filebox sau dump bft by ovidiu