| OfficialFallingStar a întrebat:

De unde pot downloada imagini pentru desktop miscatoare? (de exemplu o cascada si sa se vada cum se misca cascada)

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Pai tu ce windows ai? daca ai windows 7 poti folosi "dreamscene" e misto rau. iar pentru xp citeste aicia cum se foloseste http://www.stealthsettings.com/dreamscene-pentru-windows-xp.html spor

3 răspunsuri:
| goodfriend a răspuns:

Downloadeaza programa,, nature ilusion studio'' cu ajutorul careia transformi o imagine simpla in una cu viata

| ALice_4674 a răspuns:

Ce vrei u se numeste giffbig grin google itwinking

| Mihalas_Sensi_1997 a răspuns:

De pe net