| qweasdzxc a întrebat:

De unde pot downloada programul borland c++ pentru a rezolva probleme de programare. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Poti incerca si programul DevC++, ca alternativa la mediul Borland. E chiar mai eficient ca program. Cred ca-l poti folosi exact la fel cum folosesti Borland C++ la scoala.

http://www.softpedia.com/......able.shtml

| denisaioana a răspuns:

Buna! il poti cere de la scoala unde inveti.si noi am facut la fel. e cel mai bine pentru ca asa nu va avea erori si va fi la fel ca cel p care il faci la scoala. daca nu mai esti la scoala il poti cere de la cei care sunt la liceu.probabil ai prieteni la liceu. sper ca ti.am fost de ajutor.