| Elena1234456 a întrebat:

De unde pot downloada word? Am nevoie urgenta de progamul acela de scriere si nu il gasesc, am cautat.

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Chiar nu e gratis. Îţi trebuie licenţă pentru el, care se plăteşte. Îl găseşti crack-uit, dar asta nu înseamnă că nu ar trebui să plăteşti pentru el. Word-ul este o componentă a Office-ului. Caută pe dc office 2003 sau 2007.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e gratis, trebuie sa cumperi licenta.

| AvalohAlyn a răspuns:

Scrie pe google Word free download.

| Elena1234456 explică:

Chiar nu este gratis? Pf.mai astept raspunsuri.

| RooN a răspuns:

Cauta pe net office 2003 si ai acolo world si gasesti si serialul nu neaparat trebuie sa il cumperiwinkingBafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Microsoft Office nu e gratis, dar poti descarca free programul Microsoft Word Viewer, insa nu poti edita in el
http://en.kioskea.net/telecharger/telecharger-50-word-viewer

| roscata1234 a răspuns:

De la microsoft.com este office free 2007