| NewFolder a întrebat:

De unde pot face si eu rost de niste subtitrari la filme!?!?
va roooogggg URGENT!

Răspuns Câştigător
| raidu2004 a răspuns:

Uite aici este un motor de cautat subtitrari. Iti cauta subtitrarea dorita pe vreo 15 situri de profil. Daca nu gasesti aici sub dorita de cele mai multe ori inseamna ca nu a facut nimeni sub la acel film http://subtitrari.exsto.ro/. Parerea mea este ca situl asta este cel mai bun

4 răspunsuri:
| raidu2004 a răspuns:

Uite aici este un motor de cautat subtitrari. Iti cauta subtitrarea dorita pe vreo 15 situri de profil. Daca nu gasesti aici sub dorita de cele mai multe ori inseamna ca nu a facut nimeni sub la acel film http://subtitrari.exsto.ro/. Parerea mea este ca situl asta este cel mai bun

| hashe86 a răspuns:

Cel mai simplu dai un search pe google tip: subtitrare cutare film; si vei primi toate site urile pe care se regaseste subtitrarea respectiva si ai de unde alege.
numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe www.titrari.ro. e tot aceeasi cu www.subtitrari.ro;).toate titrarile sunt in romana