| AndreiDamian1 a întrebat:

De unde pot gasi un calculator de genu : Procesor: AMD Phenom II x4 960t

Placa Video: AMD Radeon HD6850

Placa de Baza: asrock extreme3 870

Monitor: LED Phillips 222E2SB 21.5 Inch

Ram: 4 GB

OS: Windows 7 x32

?

2 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Sistem cu aceste componente gata facut n-ai sa gasesti, decat pe piese. Le poti gasi pe site-uri online precum eMAG, evomag, pcgarage etc. sau in magazine fizice.

| GrE3n a răspuns:

De ce sa iei un pc gata facut? Ial pe piese iesi mult mai castigat de ce?
Pe ala gata facut pun piese de 100-200 ron si le ridica la 500 ron, spune bugetul si te ajut sa faci un pc din piese