| Seby80 a întrebat:

Se overlockeaza usor AMD Phenom II X4 960T Black Edition la un 4.0 - 4.3GHz? pe placa de baza ASRock 970 Extreme3? sursa Sirtec - High Power Element Power 500W... sunt sanse sa nu reuseasca Overlocked? se poate intampla ceva la procesor? Cooler am gasit la 200 lei, unul care face fata temperaturilor ridicate! Dau funda pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

E mult 4, 3Ghz, ce naiba faci tu cu asa frecventa ridicata eu nu stiu! opreste-te pe la 4 apoi fa-i niste teste sa vezi daca e stabil si nu se infierbanta prea tare!

1 răspuns:
| FlorinDiablo a răspuns:

Daca il ridici la 4.3 nu cred ca va crapa ridical din 1 in 1 pana il duci la 4.3