| Alexandru1994 a întrebat:

De unde pot invata limbajul C
Daca puteti sa imi aratati si limbajul C++, Java sau pe cele care le credeti importante

Răspuns Câştigător
| Christchen a răspuns:

Salut,tutorialele care sunt pe net despre limbajul C++/Java/Html/Phpbb nu sunt asa de complexe pe cum ar trebui, sfat-ul meu e sa platesti niste cursuri de informatica ca sa le inveti bine si sa le intelegi, dupa net o sa iti pierzi timpul aiurea si o sa realizezi la un moment ca nu ai invatat ceea ce trebuia.

1 răspuns:
| FStelian a răspuns:

De pe site-ul de la android, sunt destul de bune tutoriale pentru programarea in android. Iti dau si poze, si sursa codului, cam mura-n gura. http://developer.android.com/training/index.html