| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot lua melodii fara drept de autor? imi trebuie pentru a face video si apoi incarcare pe youtube.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

În editorul video YouTube găsești niște melodii fără drept de autor pe care le poți descărca în calculator.

| N0xEterniS a răspuns:

Melodii fara dept de autor? Dar melodiile alea s-au facut singure? Nu le-a facut cineva si are drept de copywrite asupra lor?
Dar daca vrei sa pui o melodie a cuiva, doar roaga-l daca poti sa o folosesti intru-un video, non-profit happy
Orice ar fi, doar scrie in video, sau in descriere cum se numeste melodia.