| MissMadCokiee a întrebat:

De unde pot sa downloadez Nero?big grin
Ps. Vreau sa fie gratis

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Gratis nu este nero. Eventual pre crăcuit, dar rişti să iei viruși, deci nu îți recomand varianta asta. cel mai bine îi unul cumpărat sau descarcă de aici varianta de încercare de nero 7 premium. şi eu pe ăsta îl folosesc şî sunt foarte mulţumit de el.
http://www.softpedia.com/......mium.shtml
Succes.

11 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

Frate gratis nu gasesti nicaieri!winking dar daca vrei se rezolva si til trimit! E original! happy A si daca dai fundita!winking

| ForteGames a răspuns:

Am uitat sa precizez da-mi un mesaj pe priva despre nero si idul tau!

| PotHed a răspuns:

Cauta pe google nero free download tongue

| primaru a răspuns:

Scrii pe google descarca nero gratis