| Yijox a întrebat:

De unde pot sa iau niste imagini care se misca? Nu iluzii optice...adica voi imi dati linkul de la site si sa aibe un browser si daca scriu naruto sa-mi dea imagini miscatoare cu el...si hd...dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

In sectiune Imagini de pe motorul de cautare Google, daca scrii ceea ce vrei tu dupa care scrii.gif o sa gasesti ce vrei. O alta metoda si foarte eficace este sa apesi pe Instrumente de cautare si sa alegi tipul Animatie.
Succes!