| Podwer a întrebat:

De unde pot sa iau si eu efecte pentru sony vegas?

4 răspunsuri:
| love4u a răspuns:

Depinde de versiune.

Sony Vegas 7. 0 are doar efectele de la transition ( sunt peste 100 ). Iar cel updatat, 8. 0, are mai multe efecte.
Pe net nu gasesti, doar pe site-ul lor oficial dar le poti lua doar daca ai premium(se cumpara cu bani).

| Podwer explică:

Ba frate am versiunea 9 ultima e inregistrata full dar nu are nici tranziti nici efecte nimica nu stiu ce sa fac sau unde se afla folderu cu efecte sad

| Podwer explică:

Am reusit cu pana la urma cu nsite crackuri si seriale a durat ceva timp pana am reusit sa sparg programu *** big grin care aveti nevoie de ajutor cu sony va ajut eu ori cum multumesc pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna