| danybv2011 a întrebat:

De unde pot sa iau Soundmax pentru o placa de sunet Asus?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Intri pe http://support.asus.com si dai sus la download, si dai start la obtiunea 3 o sa o gasesti. dupa ce ai dat start iti apare o chestie si acolo o sa dai la pc components dai pe audio card,alegi interfata pci, usb, pci-e care o ai tu acolo si dupa aia alegi modelul placii tale de sunet(scrie pe placa ta de sunt) si dupa aia alegi pentru ce windous ai tu si dai comfirm si iti apare o pagina cu drivere sunt vreo 3 le iei la rand vezi care merge

funda plssss:D

daca nu te descurci vb pe privat sa dai funda :D

1 răspuns:
| Kattan a răspuns:

Soundmax este pentru anumite placi audio integrate (nu-mi amintesc producatorul). Daca ai Asus, n-ai ce face cu el.