| Mariuss32 a întrebat:

De unde pot să îmi dau seama că acest procesor este chiar quad-core? Scrie pe el sau cum? Fundă.
http://m.okazii.ro/......a169361392

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca in descriere asa scrie apoi asa e! Doar nu esti la piata sa te pacaleasca big grin
Poti vedea cand este pus in pc cu diferite programe iar in caz de nu ar fi quad - core atunci il poti returna in 72 de ore de la cumparare!
DAR te asigur ca nu exista magazin sa te pacaleasca asa big grin Bafta!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Te uiti la model si vezi clar ca e quad-core?

| mihai69 a răspuns:

Păi scrie clar la descrierea produsului: HDXB93WFK4DGM is an OEM/tray microprocessor etc. Iar part number-ul e clar marcat pe el, se vede și în poză (cu condiția să fie reală - dar asta poți verifica la predare).

| StefanKogut a răspuns:

Un quad-core are patru procesoare vizibile in Task Manager daca folosesti Windows. Un quad-core cu Hyper Threading prezinta opt procesoare in Task Manager. Deci nu prea se poate sa fii inselat decat daca vanzatorul respectiv nu are o politica de retur.