| KimY a întrebat:

De unde sa descarc multi messul 10?
Daca va rog, imi dati voi un link si instructiunile?

Răspuns Câştigător
| bogdan_5147 a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/multi-yahoo-249651.html download-dublu click pe executabilul pe care il downloadezi si gata :D sper ca ai inteles si o sa te descuri daca nu reusesti lasa un PM si te ajut.Bafta,pa pa

13 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Uite aici un tutorial: http://www.tutorialepc.ro/download-multi-mess-yahoo-multi-messenger.html
Gasesti cum se face si ai si Download la cheia de registri care iti transforma messengerul in multi messenger.

| Ronnix a răspuns:

Yahoo Messenger 10 poate fi downloadat de la urmatoarea adresa : http://messenger.yahoo.com/download/
O zi buna! :)

| Catalion a răspuns:

Http://www.filehippo.com/download_yahoo_messenger
Ce instructiuni? Dai click pe next pana la capat si gata.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/download/
Dai click pe download... si dupa aia dai pe acolo save, run. Nu mai stiu :-?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa descarc multimessul 11? buzz my pe idu madapapusica43 love strucklove strucklove strucklove struckplzz plzz plzz plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa descarc multi meesu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe id costicosti 94 si poate rezolv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot sa iau si eu multimessenger pls am nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi messu