| Dreaqul a întrebat:

Dece atunci cand deschid metinul si cand trebuie sa aleg CHul imi apare "..." si nu imi apare "NORM" si dupa ce aleg unu dintre alea si ma loghez dupa aia zice "eroare conectare la server". As dori sa stiu cum sa rezolv problema, dau fundita.

3 răspunsuri:
| Faηta a răspuns:

Daca apare "..." inseamna ca serverul respectiv e in mentenanta, dar asa se intampla miercurea la ora 11:00, serverele sunt in mentenanta si trebuie asteptat pana se redeschid.

Funda?

| dulcik99 a răspuns:

Intra pe site poate se fac reparatii si de asta ...sau daca nu este asta lasa-l 5 min asa deschis si incearca dupa sa te loghezi

| Sapp a răspuns:

Pai asta e problema de la severtongue