| RainUmbrella a întrebat:

Deci am BS.Player si cand pornesc un videoclip dau pauza apoi Captureaza Cadru dimensiune originala si imi zice: Cadru salvat la bscap38 si nu stiu unde l-a salvat!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Cauta prin my documents, daca e acolo un folder care apartine programului bs player, acolo poate fi ce ai salvat tu, sau daca nu, cauta in folderul in care este instalat programul...

1 răspuns:
| SnakeTheChaos a răspuns:

Cred ca s-a salvat in folderul unde este instalat BS Player! Daca nu nu stiu! Funda daca se poate!