| HeiSweetie a întrebat:

Deci... am descarcat "BluetoothView" si nu stiu cum sa il activez. (vreau sa-mi pun melodii de pe pc pe telefon). Intr-un cuvant: nu stiu sa-l folosesc. Help!

3 răspunsuri:
| xcamaradx a răspuns:

E varianta complicata.cel mai simplu daca ai cablu, sa te conectezi.sau si mai simplu daca ai net la tel.intri la magazine si gasesti o gramada de orice vrei, gratis.

| HeiSweetie explică (pentru xcamaradx):

Am cablu de date si cand ma conectez imi apare ca imi trebuie un hardware si sa inserez un CD. Iar cand ma uit in telefon imi apare ca se incarca.sad

| xcamaradx a răspuns (pentru HeiSweetie):

Poate nu ai conectat cum trebuie.Alta variant simpla, in afara de internet pe cartel, este wifi, care iti da net.Asta presupune sa aiba cineva router. Wifi free gasesti si in zona mcdonalds