| Graphic a întrebat:

Deci am facut un domeniu free pe gpas.info. Dupa aia imi tot scrie:
Your domain is not pointing to our nameservers at the moment, so services such as FTP, File Manager, Website Builder, E-mail (and others) will not work correctly. You can find our nameservers at the "Accounts >- Details" section. Please mind that DNS might take up to 24 hours to propagate when the change is submitted.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Pai asa cum iti spun si ei, incearca sa gasesti nameserver-ul in "Accounts >- Details".Dar nu uita ca dureaza 24 de ora pentru ati activa domeniul dupa trimitere.

Succes!

1 răspuns:
| GPASinfo a răspuns:

Probabil ai dat sa iti gazduiesti domeniul dar domeniul trebuie inregistrat mai intai.

Acel mesaj apare cand domeniul pentru care vrei gazduire nu este inregistrat pe nameserverele (NSurile) noastre ( ns1.gpas.info / ns2.gpas.info / ns3.gpas.info / ns4.gpas.info ).

GPAS.info nu ofera domenii gratuite. Ci doar subdomenii gratuite (nume.gpas.info) si gazduire gratuita ( dar si platita ).

Oferim si domenii web internationale, insa nu gratuite.