| madisong a întrebat:

Deci,am o problema.Am avut LibreOffice si l-am dezinstalat pentru ca merge foarte prost.De unde pot descarca o varianta mai buna? Ceva acolo,orice,doar sa pot sa il instalez, ca OpenOffice sau Microsoft Office.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Se spune ca LibreOffice are cea mai mare compatibilitate cu Microsoft Office, iar daca versiunea instalata iti facea probleme, poti incerca o versiune anterioara sau chiar ultima actualizare. Mai exista Kingsoft Office, SSuite Office, dar si alte programe despre care poti afla mai multe pe internet.