| Traker a întrebat:

Deci...am Photoshop CS3. dar cand vreau sa fac de exemplu un SIG(signature) intru in >file-new apoi cand vreau sa adaug un render sau orice alta imagine peste new file ..imaginea este foarte mica....si la TEXT la fel..cand vreau sa pun un text chiar si la 72 pentru scrisul este de 0. 5 mm.
Daca stiti ce-i de facut sa imi apara totul la dimensiuni normale...

1 răspuns:
| alexacarmina a răspuns:

Cand intri in Adobe Photoshop apasa pe tastele astea Ctrl-Alt-Shift si o sa iti apara daca vrei sa stergi setarile actuale si o sa se reseteze cum am fost prima oara cand il instalezi.