| RaBiOsA a întrebat:

Deci am primit azi un mesaj de la Cosmote cum ca imi intra creditul in perioada de gratie, insa eu am minute si mesaje valabile pana peste o saptamana. Mai pot folosi minutele si mesajele daca am creditul in perioada de gratie? scuze dar nu mi s-a mai intamplat asa ceva big grin

Răspuns Câştigător
| DrA a răspuns:

Din pacate si eu am patit asa. Nu mai poti folosii nici minutele nici mesajele pana nu reincarci. Trist, stiu!

1 răspuns:
| mimy17 a răspuns:

Da logic le folosesti pana pe ce data iti apare in mesajul pe care-l primesti cand vrei sa vezzi cate minute ai