| Anna04 a întrebat:

Help! acum ceva timp (cam 3-4 saptamana) mi-am incarcat cartela (cosmote) si am activat extraoptiunea aceea cu 2000 d min si era valabila pana la 1 iunie si azi nu a mai mers sa sun. daca sun spenu robotul:"sunteti in perioada de gratie pentru a efectua apelul trebuie sa reincarcati cartele"(am invatat textul p de rost de cate ori am incercatrolling on the floor ) nu pot trimite mesaje si am prnit un mesaj in care spune ca sunt in perioada de gratie, dar daca formez *123*1# ca sa vad cate minute mai am din extraoptiune spune ca mai am 737 de minute pana pe 1 iunie, iar la *123*2# imi zice ca mai am 1618 mesaje pana la 1 iunie. ce s-a intamplat?

1 răspuns:
| camryn a răspuns:

Optiunea poate sa fie valabila, dar daca ti-a expirat creditul, nu o mai poti folosi. daca totusi ai nelamuriri, suna la "serviciul cu clientii".