| anonim_4396 a întrebat:

Deci am un joc pe PC se numeste Star wars the clone wars republic heroes. Cand porneste jocul stiti ca va apare aia cu Games for windows live dau ca am un cont, ma loghez si dupa aia imi cere un cod stie cineva ce cod trebuie sa pun? sau daca nu stiti macar stie cineva cum sa salvez jocul? Pentru ca de aia va cer codul ala deoarece alta metoda nu mai am de a salva jocul va rog ajutati-ma. Deci ori codul ori cum se salveaza jocul sa ziceti. Va rog cine stie dau si fundita dar sper ca nu cautati interesul de fundita ci interesul de a ajuta. Eu am nevoie de ajutor.

7 răspunsuri:
| bobo404 a răspuns:

Pai daca jocul e original, poate aparea pe cartea tehnica sau pe carcasa daca nu, scrie pe google"cod pentru star wars the clone wars republic heroes". poate il vei gasi, succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Codul e pentru a crea cont ONLINE pe LIVE, pentru a salva nu e neaparat nevoie de cod, poti creea profil local!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai cumparat jocul deschide carcasa si ai un manual de utilizare uitate pe saptele lui scrie keycode si cu litere mari si cifre un cod.Ala e codul

| Rayus a răspuns:

Eu la jocul asta habar n-am sa salvez.

| Rayus a răspuns:

Uite codu:q64by-rcjmf-b7tfq-63jrw-43fqb.Funda?

| anonimiullljkbhsajkdbakdb a răspuns:

Si eu am aceeas problema cu acest joc.
Va rog daca se poate, si cine stie codul sa-l posteze pe aceasta adresa de site.
Va multumesc

| anonimiullljkbhsajkdbakdb a răspuns:

Si eu am aceeas problema.sad
Va rog daca se poate sa postati acel cod pe acest site.
Va multumesc