| DaGGerDMG a întrebat:

Deci, am un procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo Cpu E8400 @ 3.00 ghz si o placa video nVidia GeForce 9500 GT si 2GB Ram PC2-5300 (333 MHz). Bun, intrebarea este urmatoarea : daca mai adaug inca 2GB Ram si schimb windows-ul pe 64 de bit ( mentionez ca am windows 7 ultimate pe 32 bit ) se va simti vreo diferenta? Eu cred ca da, dar as vrea sa vad si parerea altora! Multumesc anticipat!
Dau funda, bine inteles ^_^!

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Diferenta in ce?
Placa Video e antica..pana si un HD 5450 sterge cu ea pe jos!

Decat sa bagi bani in dinozauru ala ....mai bine cumperi un kit second hand i3 + placa de baza + 8 gb ram cu ~400 lei

| DaGGerDMG explică:

Am uitat sa mentionez ca Rating-ul pc-ului este de 5, 1!