| Gabi_Arvinte_1990 a întrebat:

Deci am vreo doua conturi de yahoo pe care nu ma mai pot conecta. Cand vreau sa intru de pe yahoo messenger din pc imi apare : Yahoo messenger troubleshooter. Parola de verificare este: Locul unde ti-ai cunoscut sotia! Si eu am 15 ani si nu tin minte sa pun aceasta intrebare! Orice raspuns as pune nu imi merge! La numar de telefon nu am nici unul din aceste e-mail-uri si totusi nu am avut alt numar. Trebuie sa ma duc la o firma de specialitate sau ceva? Cred ce am contul spart si am niste conturi importante pe aceste email-uri. Ca de ex facebook si alte chestii. Si la unul dintre email-uri la email alternativ nu am nici un email format din 10 cifre cat are emaul-ul ala care e pus cu *. Iar pe celalalt e primul care nu stiu... Ce pot face? Ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cont Pierdut! NU mai ai ce face... Fa-ti alt cont! Bafta!

| Adii_Adii_1996 a răspuns:

Dai click pe iconita de la yahoo troubleshhoot compatibility daca nu merge asa inseamna ca contul e spart...dar totusi incearca ca s-ar putea sa mearga, si eu am avut o problema cu google chrome si am rezolvat-owinking

| Gabi_Arvinte_1990 explică (pentru lpavel):

Da dar am un cont important pe el. Nu exista vreo modalitate sa il recuperez?

| Gabi_Arvinte_1990 explică (pentru Adii_Adii_1996):

Da dar amandoua?

| lpavel a răspuns (pentru Gabi_Arvinte_1990):

NU! Sorry...