| Denisee1 a întrebat:

Deci.am vrut sa sterg cateva site uri din arhiva de la chrome dar am sters doar ramificatiile la site.site ul in sine nu a fost sters.ce sa fac? help. funda

2 răspunsuri:
| vldidle a răspuns:

Sterge toata arhivawinking

| Esial a răspuns:

Daca te referi la ferestrele care iti apar la "most visited", poti proceda in felul urmator:In coltul din dreapta sus a fiecarei ferestruici cu site-ul respectiv, cand duci cursorul mouse-ului, apare un " x "Dai clic pe el si fereastra respectiva dispare si nu va mai reaparea cand mai intri pe site-ul respectiv.Sa stii insa, ca de fiecare data cand vei intra pe un nou site, acesta se va inregistra in ferestrele "most visited"Ca sa nu ti le mai arate, procedezi o singura data cum ti-am aratat mai sus.Bafta!