| Andreea1095 a întrebat:

Deci cand am dat sa intru pe un serial online mi-a intrat automat pe un site de filme pentru adulti si acum apare memorat in bara de sus de la chrome si nu pot sa il sterg nicicum.Ce e de facut?

3 răspunsuri:
| Anchelor a răspuns:

Clik dreapta pe aplicatia de pe bara de marchaje, si da-i STERGE, dar daca nu poti dai click dreapta pe bara de marchaje, adica dai langa aplicatie, si dai la,, AFISATI BARA DE MARCHAJE'' sa fie debifata, in acest mod, nu va putea nimeni sa vada la ce te-ai uitat tu>glumesc laughing) incearca, Funda?

| Kuws6 a răspuns:

Apare acolo pentru ca probabil l-ai "salvat" fara sa vrei in bara de marcaje, nu te speria asa tare ca nu e moarte de om. laughing

| cs113 a răspuns:

Tine apasat pe esc (echap) si incearc sa inchizi tot chromeul. Daca nu merge tine mai tine apasat pe esc si inchide dispozitivul.