| meseriasul88 a întrebat:

Buna eu mai folosesc si alt pc in afara de cel de acasa si as vrea sa sterg tot pe unde am intrat pe site stiu ca trebuie sa intru la istoric si am acolo optiuni care pot sterge dar as vrea sa stiu se mai poate vedea din alta parte daca eu sterg tot de acolo adica daca mai ramane undeva memorat

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Stergi istoricul doar acelui browser si gata happy Nu mai ai de ce sa iti faci griji.

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Nu, daca stergi din istoricul browser-ului, le stergi de tot (din acel browser, nu din toate). Spor!

| meseriasul88 explică (pentru PopAdrian):

Am doar un browser

| PopAdrian a răspuns (pentru meseriasul88):

Stergi istoricul doar acelui browser si gata happy Nu mai ai de ce sa iti faci griji.