| GulDan a întrebat:

Ce are google chrome mereu cand intru in el si apas click pe o pagina apare un site care intra automat in el si face de mai multe oriangry cum pot opri asta?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cauta pe Google despre pagina aia si o sa descoperi cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E virus.\fa cum a zis matzulica dar scaneaza si cu adwcleaner.acel program iti elimina motoarele de cautare nedorite. Descarci si malwarebites antimalware si scanezi si cu el. Toate, le descarci de e internet explorer. Chrome e infectat si vei avea probleme la descarcarea antivirusilor.
Sau mai simplu, dezinstaezi chrome, descarci altul de pe internet explorer si il instalezi.

| miTzuliK93 a răspuns:

Scanare FULL cu MalwareBytes si CCleaner. Stergi tot ce gasesti.

+ instaleaza-ti AdBlock. Il gasesti in WebStore. Scrii pe google: adblock for chrome.

| Micloș_Alex_2001 a răspuns:

Depinde pe ce pagina intri. Sunt unele pagini care atunci cand le accesezi iti deschid o alta pagina..practic le face reclama. Deci, problema ta este de la acea pagina pe care intri, si nu de la Chrome. Sper ca te.am ajutat. PEACE!